„Minkštųjų audinių plastikos bei periodontologijos vebinarų ciklas”

 

Vebinarų įrašai

Nors gyd. N. Verinos vebinarų kursas jau praėjo, tačiau suteikiame dar vieną progą juos visus pamatyti.

   ARTIMIAUSI RENGINIAI

PENN ENDO pasaulinis simpoziumas 2021

Kviečiame rezervuoti data ir savo laiką BMOD ir Pensilvanijos universiteto organizuojamam Endodontijos simpoziumui "Penn Endo Global Symposium Vilnius", kuris vyks 2021 m. spalio 28-30 dienomis. Registracija ir daugiau informacijos apie simpoziumą skelbiame renginio interneto svetainėje: https://www.pennglobalvilnius2020.com/

Mikrochirurginis Protokolas konservatyvaus periodontologinio gydymo metu – thinking in 3D

Gydytojos Nataljos Verinos BESTSELLER’is! Šio kurso tematika itin aktuali šių dienų odontologinėje praktikoje.  Kursas skirtas tiek bendros praktikos gydytojams, ar specialistams, tiek burnos higienistams. Tai itn išsamus teorinis-praktinis renginys, kuris suteiks žinių tiek patyrusiam specialistui, tiek gydytojui, kuris rūpinasi visapusiška savo paciento burnos sveikata. Nusiteikite ilgai dienai...nes lektorė dalija savo patirtį neskaičiuodama laiko! Tad naujausių žinių cunamis garantuotas.

Vertikalus minkštųjų audinių priauginimas

Šį kartą kalbėsime ypač ekskliuzyvia tema, kurios aktualumas tik auga ir kuri sparčiai vystosi paskutiniu metu. Apie pacientus, turinčius dantenų retrakciją papilų srityje, ir pacientus, kurių estetinėje zonoje esančios restauracijos ant implantų yra su dantenas imituojančia rožine keramika arba tokia restauracija tik yra numatoma. Kaip įprasta tokie pacientai yra pavargę nuo kaulo priauginimo procedūrų ir su tuo susijusių komplikacijų. Ir jeigu implantai yra integruoti estetinėje zonoje, jų klinikinės situacijos net nesvarstomos perdaryti, kaip, pavyzdžiui, išimti implantus ir pradėti viską nuo pradžios.

Mikrochirurginė Periodontologija

Periodonto audiniai yra jautriausiai reaguojantys  infekcijos kontrolės vartai paciento burnoje, kurių sveikata įtakoja bet kokio odontologinio gydymo sėkmę. Periodontas kaip ir bet koks kitas audinys mūsų organizme turi savo “žaidimo” taisykles, kurių nežinojimas gali vesti į gydymo rezultatų nebuvimą arba nekontroliuojamą jų sveikatos būklę. Be to chirurginės manipuliacijos šiais audiniais yra ypač jautrūs estetikos atžvilgių, todėl naujų technikų atsiradimas kelia pooperacinio gijimo sėkmę.

Retreat like a Boss / Baypass like a Boss

Du charizmatiško lektoriaus ir genialaus praktiko kursai. Retreat like a Boss - nechirurginio endodontinio pergydymo kursas, kuriame paliečiama ir dar viena aktuali tema- lenktų kanalų gydymas. Baypass like a Boss - aktualių komplikacijų, tokių kaip laiptuoto kanalo ir lūžusio kanale instrumento praėjimo šalia gydymo sprendimai ir metodikos.

Mikroskopinės odontologijos ir komandinio darbo pagrindai

Po netrumpos pertraukos sugrįžtame su daug dėmesio sulaukusiu mikroskopinės odontologijos ir komandinio darbo praktiniu kursu. Po renginio sulaukiame džiaugsmingų atsiliepimų apie gerokai palengvėjusį kasdieninį darbą ir pagaliau įvykusią draugystę su puikiu, tačiau šiek tiek praktikos, žinių ir teisingo pirminio apmokymo reikalaujančiu įrenginiu- dentaliniu mikroskopu.

Endodontinis pergydymas - šiuolaikiniai dažniausių endodontinių komplikacijų sprendimai

Tai dviejų dienų išsamus kursas gydytojams specialistams, o taip pat ir pažengusiems bendrosios praktikos odontologams, norintiems pagilinti žinias endodontinių komplikacijų gydyme. 

Įspūdžiai

Kviečiame užsukti į BMOD renginių galeriją, kur rasite akimirkas iš vykusių kursų ir seminarų

GALERIJA

  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon