Įvadas į skaitmeninę fotografiją odontologijoje

Tai intensyvus dviejų dalių teorinis-praktinis kursas, norintiems įgyti skaitmeninės fotografijos žinių ir patobulinti tiesioginių kompozitų panaudojimo įgūdžius galinių dantų srityje. Lektorius Ian Cline yra tikras profesionalas skaitmeninės fotografijos srityje.

Tiesioginės kompozitų restauracijos priekinių dantų srityje

Dviejų dienų teorinis - praktinis kursas, kurio tema yra tiesioginės kompozitų restauracija priekinių dantų srityje - sudėtingo klinikinio atvejo gydymo ABCDE. Itin intensyvaus teorinio seminaro metu dalyviai sužinos, kaip taisyklingai atstatyti 3 ir 5 klasės defektus. Praktinio kurso metu dalyviai praktikuosis ant specialių modelių nusidėvėjusių kandžių atstatymą panaudojant tiesiogines kompozito restauracijas skirtingais būdais.

Tiesioginės restauracijos kompozitais: efektyvios metodikos ir šiuolaikinės plombavimo medžiagos

Tai teorinis - demonstracinis seminaras, kurio metu bus labai nuodugniai analizuojami surišėjų parinkimo niuansai, diskutuojama apie kompozitų naujienas ir kuo jos svarbios atliekant restauracijas, kokios yra pačios inovatyviausios technologijos, kokie yra žemos polimerizacijos ir streso kompozitai, polimerizacinės technikos ir kaip taisyklingai atlikti tiesiogines restauracijas nuo paprastų iki labai sudėtingų atvejų.

Estetinis ir funkcinis danties vainiko prailginimas

Tai yra išskirtinai praktinis kursas – viena iš aktualiausių periodontologijos temų, kuri turi būti prieinama kiekvienam operuojančiam ir restauruojančiam gydytojui.  Šios procedūros žinojimas ir mokėjimas ją atlikti padeda gydytojui sėkmingai spręsti pacientų burnos ertmės  estetinę ir funkcinę reabilitaciją. Priekaklelinis kariesas,  vainikinės dalies podanteniniai skilimai, danties vainikinės kulties aukščio nepakankamumas ferulla-efektui – tai yra gana dažnos problemos, su kuriomis susitinkame kasdienėje klinikinėje praktikoje. Iš kitos pusės pacientai su nusiskundimais estetika  dėl danteninės šypsenos, dantenų hipertrofijos po ortodontinio gydymo bei  dantų zenitų linijos dishormonijos.  Visos šios funkcinės ir estetinės disfunkcijos gali būti koreguojamos ir tokiu būdu pasiekiama geresnio galutinio gydymo rezultato, įskaitant ir restauracijų išvaizdą.

Sisteminis nudilusių dantų atstatymas

Sisteminis nudilusio sąkandžio atstatymas yra rimtas iššūkis gydytojui odontologui, reikalaujantis išsamios paciento diagnostikos, tinkamo gydymo plano sudarymo ir patikimų restauracinių metodikų parinkimo. Maloniai kviečiame į dviejų garsių Ukrainos gydytojų dviejų dienų seminarą - praktinę demonstraciją, kurios metu jie pasidalins savo per ilgą laiką sukauptomis žiniomis ir praktiniais patarimais, kaip sistemiškai, autentiškų metodikų algoritmu,  tiesiogiai, kompozitu grąžinti pacientui sveiką, funkciškai taisyklingą ir estetišką šypseną.

Vertikalus minkštųjų audinių auginimas

Šį kartą kalbėsime apie ypač išskirtinę temą, kuri labai sparčiai vystosi paskutiniu metu. Apie pacientus, turinčius dantenų retrakciją papilų srityje, ir pacientus, kurių estetinėje zonoje esančios restauracijos ant implantų yra su dantenas imituojančia rožine keramika arba tokia restauracija tik yra numatoma. Kaip įprasta tokie pacientai yra pavargę nuo kaulo priauginimo procedurų ir su tuo susijusių komplikacijų. Ir jeigu implantai yra integruoti estetinėje zonoje, jų klinikinės situacijos net nesvarstomos perdaryti, kaip, pavyzdžiui, išimti implantus ir pradėti viską nuo pradžios.

Mikrochirurginis protokolas higienisto praktikoje

Teorinių-praktinių mokymų metu lektorė aptars galimas nesėkmingo periodontito gydymo priežastis, tokias kaip: netinkama diagnostika, taisyklingai atliktos diagnostikos netinkamas traktavimas ir to pasekoje priimtas netinkamas gydymo sprendimas, pačio manualinio darbo atlikimo technikos klaida, psichomotorinių įgūdžių stoka.

Praktinis naujosios kartos kompozitų panaudojimas tiesioginėms restauracijoms

Technologinės naujovės restauracinės odontologijos srityje davė pradžią minimaliai invazyvių bet itin estetiškų bei funkcionalių dantų restauravimo metodikų sukūrimui ir plačiam pritaikymui. Viena iš itin vertinamų kompozitų savybių – galimybė efektyviai ir nesudėtingai pataisyti galimus defektus jau atliktai restauracijai. Kompozicinės restauracijos yra plačiai taikomos kasdieninėje gydytojo odontologo praktikoje atliekant tiesioginias, netiesioginias restauracijas, o taip pat ir atstatant endodontiškai gydytus dantis.

MASTER kursas - priekinių dantų estetinis plombavimas: forma, funkcija, technika ir planavimas

BMOD kviečia į išskirtinį Serhiy Radlinsky MASTER kursą - specialiai Lietuvai paruošta, priekinių dantų estetinio plombavimo planavimo ir restauravimo konferencija! Tai dviejų dienų renginys, kurio metu su gydytoju Serhiy Radlinsky apžvelgsite ir gyvai diskutuosite apie visą estetinio plombavimo gydymo eigą: nuo koferdamo, formos ir atspalvio, iki funkcijos ir estetinio plombavimo galimybių. Dalyviai turės galimybę stebėti tiesioginį viršutinių dantų atstatymą su gyvu pacientu, galės užduoti klausimus lektoriui ir dalyvauti gyvoje diskusijoje.

Tiesioginės kompozitų restauracijos: nesudėtingos, bet veiksmingos metodikos (ne)kasdieninėms klinikinėms situacijoms ir stilingai jų dokumentacijai

Charizmatiškasis ir abejingų nepaliekantis lektorius Prof. L Hardan savo paskaitos metu itin daug dėmesio kreips į tai, kaip parinkti ir kaip tinkamai vartoti adhezyvus. 
Po paskaitos vyksiantis kompleksinis praktinis kursas ypač rekomenduojamas gydytojams odontologams, kurių praktikoje dominuoja terapinis gydymas, o intensyvus grafikas reikalauja kokybiško, bet daug laiko nereikalaujančio gydymo išpildymo.