Tiesioginės restauracijos priekinių dantų srityje - minimaliai invazyvios estetinės odontologijos konceptas

Kviečiame Jus į genialaus tiesioginių estetinių kompozito restauracijų priekinių dantų srityje meistro Dr. Joan Gubau Mach teorinį-praktinį kursą. "Man estetika yra splavų ir tekstūros, reljefo sintezė. Tai gelmė. Tai prisilietimas prie tobulos gamtos kūrybinės esmės, gebėjimas ją ižvelgti, perskatyti ir atkartoti. Estetika yra dinamiška, gyva, 'kalbanti"... Tai menas ir meistrystė"- sako Dr. Joan Gubau Mach.

 

Endodontinis pergydymas - šiuolaikiniai dažniausių endodontinių komplikacijų sprendimai

Tai dviejų dienų išsamus kursas gydytojams specialistams, o taip pat ir pažengusiems bendrosios praktikos odontologams, norintiems pagilinti žinias endodontinių komplikacijų gydyme. 

Mikroskopinės odontologijos ir komandinio darbo pagrindai

Po netrumpos pertraukos sugrįžtame su daug dėmesio sulaukusiu mikroskopinės odontologijos ir komandinio darbo praktiniu kursu. Po renginio sulaukiame džiaugsmingų atsiliepimų apie gerokai palengvėjusį kasdieninį darbą ir pagaliau įvykusią draugystę su puikiu, tačiau šiek tiek praktikos, žinių ir teisingo pirminio apmokymo reikalaujančiu įrenginiu- dentaliniu mikroskopu.

Retreat like a Boss / Baypass like a Boss

Du charizmatiško lektoriaus ir genialaus praktiko kursai. Retreat like a Boss - nechirurginio endodontinio pergydymo kursas, kuriame paliečiama ir dar viena aktuali tema- lenktų kanalų gydymas. Baypass like a Boss - aktualių komplikacijų, tokių kaip laiptuoto kanalo ir lūžusio kanale instrumento praėjimo šalia gydymo sprendimai ir metodikos.

Mikrochirurginė Periodontologija

Periodonto audiniai yra jautriausiai reaguojantys  infekcijos kontrolės vartai paciento burnoje, kurių sveikata įtakoja bet kokio odontologinio gydymo sėkmę. Periodontas kaip ir bet koks kitas audinys mūsų organizme turi savo “žaidimo” taisykles, kurių nežinojimas gali vesti į gydymo rezultatų nebuvimą arba nekontroliuojamą jų sveikatos būklę. Be to chirurginės manipuliacijos šiais audiniais yra ypač jautrūs estetikos atžvilgių, todėl naujų technikų atsiradimas kelia pooperacinio gijimo sėkmę.

Vertikalus minkštųjų audinių priauginimas

Šį kartą kalbėsime ypač ekskliuzyvia tema, kurios aktualumas tik auga ir kuri sparčiai vystosi paskutiniu metu. Apie pacientus, turinčius dantenų retrakciją papilų srityje, ir pacientus, kurių estetinėje zonoje esančios restauracijos ant implantų yra su dantenas imituojančia rožine keramika arba tokia restauracija tik yra numatoma. Kaip įprasta tokie pacientai yra pavargę nuo kaulo priauginimo procedūrų ir su tuo susijusių komplikacijų. Ir jeigu implantai yra integruoti estetinėje zonoje, jų klinikinės situacijos net nesvarstomos perdaryti, kaip, pavyzdžiui, išimti implantus ir pradėti viską nuo pradžios.

Mikrochirurginis Protokolas konservatyvaus periodontologinio gydymo metu – thinking in 3D

Gydytojos Nataljos Verinos BESTSELLER’is! Šio kurso tematika itin aktuali šių dienų odontologinėje praktikoje.  Kursas skirtas tiek bendros praktikos gydytojams, ar specialistams, tiek burnos higienistams. Tai itn išsamus teorinis-praktinis renginys, kuris suteiks žinių tiek patyrusiam specialistui, tiek gydytojui, kuris rūpinasi visapusiška savo paciento burnos sveikata. Nusiteikite ilgai dienai...nes lektorė dalija savo patirtį neskaičiuodama laiko! Tad naujausių žinių cunamis garantuotas.

PENN ENDO pasaulinis simpoziumas 2021

Kviečiame rezervuoti data ir savo laiką BMOD ir Pensilvanijos universiteto organizuojamam Endodontijos simpoziumui "Penn Endo Global Symposium Vilnius", kuris vyks 2021 m. spalio 28-30 dienomis. Registracija ir daugiau informacijos apie simpoziumą skelbiame renginio interneto svetainėje: https://www.pennglobalvilnius2020.com/

Vedami Gamtos: minimaliai invazyvios individualizuotos endodontinio gydymo metodikos (Klaipėda)

Kviečiame į teorinį-demonstracinį-praktinį seminarą, kurio metu diskutuosime apie tausojantį endodontinį gydymą paremtą individualia danties anatomija ir morfologija. Tobulėjant diagnostikos metodams, 3D analizės galimybėms, optikos priemonėms vis didesnis dėmesys skiriamas minimaliai invazyvių ir individualizuotų gydymo metodų vystymui, kurie leistų maksimaliai išsaugoti sveikas svarbias danties struktūras ir tuo pačiu efektyviai pašalintų pažeistus, infekuotus audinius.

Šiuolaikinė vaikų odontologija: kelionė laiku iš praeities į ateitį. Kaip be baimės ir streso suteikti aukščiausių standartų odontologinę pagalbą mažajam pacientui 

Tai detalus kursas, apimantis tinkamą paciento sutikimą, diagnostikos procesą ir mažųjų gydymo ypatumus.