Endodontinio pergydymo ypatumai

Šis teorinis-praktinis kursas, skirtas šaknų kanalų pergydymo ypatumų įsisavinimui. Kurso metu bus aptarti svarbiausi diagnostikos, gydymo planavimo ir metodikos parinkimo aspektai.

Sudėtingų endodontinių gydymo atvejų ir komplikacijų gydymo būdai

Tai pirmasis išskirtinio formato renginys, kurio metu bus skirtas ypatingas dėmesys endodontinėms komplikacijoms bei sudėtingai morfologijai, taip pat itin kalcifikuotų kanalų gydymui. Kurso metu trys lektoriai diskutuos skirtingomis aktualiomis endodontinio gydymo temomis trijų rotacinių teorinių / praktinių sesijų metu:

„Minkštųjų audinių plastikos bei periodontologijos vebinarų ciklas”

 

Vebinarų įrašai

Nors gyd. N. Verinos vebinarų kursas jau praėjo, tačiau suteikiame dar vieną progą juos visus pamatyti.

Estetinis ir funkcinis danties vainiko prailginimas

Tai yra išskirtinai praktinis kursas – viena iš aktualiausių periodontologijos temų, kuri turi būti prieinama kiekvienam operuojančiam ir restauruojančiam gydytojui.  Šios procedūros žinojimas ir mokėjimas ją atlikti padeda gydytojui sėkmingai spręsti pacientų burnos ertmės  estetinę ir funkcinę reabilitaciją.

Įvadas į skaitmeninę fotografiją odontologijoje

Tai intensyvus dviejų dalių teorinis-praktinis kursas, norintiems įgyti skaitmeninės fotografijos žinių ir patobulinti tiesioginių kompozitų panaudojimo įgūdžius galinių dantų srityje. Lektorius Ian Cline yra tikras profesionalas skaitmeninės fotografijos srityje.

Mikrochirurginis protokolas higienisto praktikoje

Teorinių-praktinių mokymų metu lektorė aptars galimas nesėkmingo periodontito gydymo priežastis, tokias kaip: netinkama diagnostika, taisyklingai atliktos diagnostikos netinkamas traktavimas ir to pasekoje priimtas netinkamas gydymo sprendimas, pačio manualinio darbo atlikimo technikos klaida, psichomotorinių įgūdžių stoka. Tačiau sėkmingam gydymui reikalingos tik trys sąlygos: Suvokimas – Sprendimas – Veiksmas. Ar galime pakelti minėtas sąlygas kvadratu? Taip, jeigu žvelgsime į jas iš mikrochirurginės pusės

Tiesioginės kompozitų restauracijos priekinių dantų srityje

Dviejų dienų teorinis - praktinis kursas, kurio tema yra tiesioginės kompozitų restauracija priekinių dantų srityje - sudėtingo klinikinio atvejo gydymo ABCDE. Itin intensyvaus teorinio seminaro metu dalyviai sužinos, kaip taisyklingai atstatyti 3 ir 5 klasės defektus. Praktinio kurso metu dalyviai praktikuosis ant specialių modelių nusidėvėjusių kandžių atstatymą panaudojant tiesiogines kompozito restauracijas skirtingais būdais.

Šiuolaikinės odontologijos Akademija (BMOD®)

Dviejų dienų teorinis-praktinis kursas: Mikroskopija, kompiuterinė tomografija ir šiuolaikinės šaknų kanalų instrumentavimo/plombavimo, bei po-endodontinio restauravimo metodikos, pasitelkiant naujausias technologijas
Renginio tikslas pristatyti moderniausias šiuolaikinės odontologijos endodontijos ir restauracijų metodikas, kurių panaudojimas kasdieninėje praktikoje, neabejotinai leidžia pasiekti geresnių rezultatų. Tikslumas, minimalus invazyvumas, precizika nuo diagnostikos, konkretaus klinikinio atvejo 3D analizės, gydymo planavimo, gydymo taktikos parinkimo iki galutinio rezultato. Mikroskopas, kompiuterinė tomografija, šuolaikiniai instrumentai ir medžiagos atveria puikias perspektyvas, tačiau tiksliam ir efektyviam jų panaudojimui reikalingos išsamios žinios. Trijų lektorių ir praktikų komanda pasidalins ne tik savo žiniomis bet ir klinikine patirtimi.

Paprastesnės ir lengvesnės gydymo metodikos dantų išsaugojimui ir infekcijos pašalinimui

Tai teorinis - praktinis kursas apie šiuolaikinę endodontiją: nuo diagnostikos, danties prognozės, gydymo planavimo ir jo atlikimo. Dalyviai bus supažindinami su naujausiais pasiekimais instrumentų, gydymo ir diagnostikos metodikų technologijų srityje. Aptars aktualiausius klausimus, kaip įvertinti ar dantis yra gydytinas, ar jo prognozė yra prasta ir ar verta aptarti alternatyvas.

Tiesioginės restauracijos kompozitais: efektyvios metodikos ir šiuolaikinės plombavimo medžiagos

Tai teorinis - demonstracinis seminaras, kurio metu bus labai nuodugniai analizuojami surišėjų parinkimo niuansai, diskutuojama apie kompozitų naujienas ir kuo jos svarbios atliekant restauracijas, kokios yra pačios inovatyviausios technologijos, kokie yra žemos polimerizacijos ir streso kompozitai, polimerizacinės technikos ir kaip taisyklingai atlikti tiesiogines restauracijas nuo paprastų iki labai sudėtingų atvejų.

Šiuolaikinė periodontologinio paciento gydymo koncepcija

Šis kursas praplės  akiratį  ne tik pradedančio higienisto, bet ir su didele klinikine patirtimi. Žvelgsime į kasdienes paprastas klinikines situacijas kitu kampu, išmoksime dirbti racionaliai, gydant ypač sunkius periodontologinius  pacientus bei priimti  taisyklingus taktinius sprendimus. Teorinė ir praktinė  kurso simbiozė užims Jūsų dėmesį kiekvieną  sekundę, o teorinė dalyvio knyga liks geru klinikiniu vadovu tolimesnėje Jūsų praktikoje. 

Estetinis ir funkcinis danties vainiko prailginimas

Tai yra išskirtinai praktinis kursas – viena iš aktualiausių periodontologijos temų, kuri turi būti prieinama kiekvienam operuojančiam ir restauruojančiam gydytojui.  Šios procedūros žinojimas ir mokėjimas ją atlikti padeda gydytojui sėkmingai spręsti pacientų burnos ertmės  estetinę ir funkcinę reabilitaciją. Priekaklelinis kariesas,  vainikinės dalies podanteniniai skilimai, danties vainikinės kulties aukščio nepakankamumas ferulla-efektui – tai yra gana dažnos problemos, su kuriomis susitinkame kasdienėje klinikinėje praktikoje. Iš kitos pusės pacientai su nusiskundimais estetika  dėl danteninės šypsenos, dantenų hipertrofijos po ortodontinio gydymo bei  dantų zenitų linijos dishormonijos.  Visos šios funkcinės ir estetinės disfunkcijos gali būti koreguojamos ir tokiu būdu pasiekiama geresnio galutinio gydymo rezultato, įskaitant ir restauracijų išvaizdą.

Sisteminis nudilusių dantų atstatymas

Sisteminis nudilusio sąkandžio atstatymas yra rimtas iššūkis gydytojui odontologui, reikalaujantis išsamios paciento diagnostikos, tinkamo gydymo plano sudarymo ir patikimų restauracinių metodikų parinkimo. Maloniai kviečiame į dviejų garsių Ukrainos gydytojų dviejų dienų seminarą - praktinę demonstraciją, kurios metu jie pasidalins savo per ilgą laiką sukauptomis žiniomis ir praktiniais patarimais, kaip sistemiškai, autentiškų metodikų algoritmu,  tiesiogiai, kompozitu grąžinti pacientui sveiką, funkciškai taisyklingą ir estetišką šypseną.

Vertikalus minkštųjų audinių auginimas

Šį kartą kalbėsime apie ypač išskirtinę temą, kuri labai sparčiai vystosi paskutiniu metu. Apie pacientus, turinčius dantenų retrakciją papilų srityje, ir pacientus, kurių estetinėje zonoje esančios restauracijos ant implantų yra su dantenas imituojančia rožine keramika arba tokia restauracija tik yra numatoma. Kaip įprasta tokie pacientai yra pavargę nuo kaulo priauginimo procedurų ir su tuo susijusių komplikacijų. Ir jeigu implantai yra integruoti estetinėje zonoje, jų klinikinės situacijos net nesvarstomos perdaryti, kaip, pavyzdžiui, išimti implantus ir pradėti viską nuo pradžios.

Endodontinio pergydymo ypatumai (II grupė)

Tai intensyvus papildytas aktualiomis temomis kursas, kurio metu žingsnis po žingsnio teorinių žinių, demonstracijos ir ant specialiai sukurtų modelių praktinių užduočių pagalba įveiksime dažniausiai pasitaikančias klinikines situacijas pasitelkiant šiuolaikines technologijas ir jau ilgalaikės praktikos patikrintas gydymo metodikas. Šis kursas paplidytas 3D atvejo analize ir gydymo planavimu, nuodugniu įvadu į mikroskopiją ir ergonomikos pagrindais, o taip pat ne tik medžiagos, bet ir lūžusio instrumento fragmento pašalinimu panaudojant specifinius instrumentus.

Sudėtingų endodontinių gydymo atvejų ir komplikacijų gydymo būdai

Tai išskirtinio formato renginys, kurio metu bus skirtas ypatingas dėmesys endodontinėms komplikacijoms bei sudėtingai morfologijai, taip pat itin kalcifikuotų kanalų gydymui. Kurso metu trys lektoriai diskutuos skirtingomis aktualiomis Endodontinio gydymo temomis.

Endodontinio pergydymo ypatumai (I grupė)

Tai intensyvus papildytas aktualiomis temomis kursas, kurio metu žingsnis po žingsnio teorinių žinių, demonstracijos ir ant specialiai sukurtų modelių praktinių užduočių pagalba įveiksime dažniausiai pasitaikančias klinikines situacijas pasitelkiant šiuolaikines technologijas ir jau ilgalaikės praktikos patikrintas gydymo metodikas. Šis kursas paplidytas 3D atvejo analize ir gydymo planavimu, nuodugniu įvadu į mikroskopiją ir ergonomikos pagrindais, o taip pat ne tik medžiagos, bet ir lūžusio instrumento fragmento pašalinimu panaudojant specifinius instrumentus.

Minkštųjų audinių plastikos bei periodontologijos vebinarų ciklas

Kviečiame į gyd. Nataljos Verinos „Minkštųjų audinių plastikos bei periodontologijos vebinarų ciklą“ !

ESMD Rudens Mokykla: “Darnaus komandinio darbo svarba šiuolaikinėje mikroskopinėje odontologijoje”

Neretai pradėjus dirbti su dentaliniu mikroskopu reikia mokytis naujų komandinio darbo principų, be kurių naudojimasis puikia šiuolaikine technologija tampa kančia ir sukelia chaosą ir nesusikalbėjimą tarp gydytojo ir asistento. Tad jeigu jūsų mikroskopas dar vis dulka kampe, ar darbas su juo neteikia pasitenkinimo kviečiame jus ir jūsų asitentą į unikalų dviejų dienų renginį skirtą komandinio darbo pagrindams

Vertikalus minkštųjų audinių priauginimas

Šį kartą kalbėsime apie išskirtinę temą, kuri ypač sparčiai vystosi paskutiniu metu. Apie pacientus, turinčius dantenų retrakciją papilų srityje, ir pacientus, kurių estetinėje zonoje esančios restauracijos ant implantų yra su dantenas imituojančia rožine keramika arba tokia restauracija tik yra numatoma.