„Minkštųjų audinių plastikos bei periodontologijos vebinarų ciklas”

 

Vebinarų įrašai

Nors gyd. N. Verinos vebinarų kursas jau praėjo, tačiau suteikiame dar vieną progą juos visus pamatyti.

Online paskaita: Šaknų kanalų plombavimas: metodikos, indikacijos, klaidos ir dažniausios problemos. Jų analizė ir klinikinės rekomendacijos

Dantų kanalų plombavimas yra paskutinis kompleksinės procedūros etapas, kurio metodiką reikia atidžiai parinkti pagal individualią klinikinę situaciją ir kanalų morfologiją. Kada ir kokią metodiką pasirinkti? Kaip ją taisyklingai atlikti? Kokios dažniausios klaidos ir procedūriniai nesklandumai, kaip jų išvengti? Apie visa tai- koncentruotai ir aiškiai.

Online paskaita: (NE)SMAGŪS nuotykiai su IMPLANTAIS. Lūžusių implanto varžtų pašalinimo galimybės ir ribos.

Situacija, dėl kurios nusvyra rankos kiekvienam... vienas trakšt ir sumaištis, stresas bei nežinomybė. Užlūžęs implanto varžtas ne vienam net itin patyrusiam praktikui sugadina dieną. Ką daryti nutikus tokiai komplikacijai? Diagnostikos ypatumai ir veiksmų planai. Kokios galimybės pašalinti sraigtą? Sraigto pašalinimo metodikos. Valcuoto fragmento pašalinimo principai. Rizikos ir galimybių ribos.

On-line mokymų ciklas su Gyd. Laura Andriukaitiene

Kviečiame net į 4 online paskaitų ciklą su gyd. Laura Andriukaitiene! I. Šaknų kanalų irigacija- ar galime, ir kaip, patobulinti įprastą protokolą. II. Šaknų kanalų plombavimo metodikos- kada, kaip ir kodėl? III. Endodontinis pergydymas- planavimo ir gydymo algortimas bendros praktikos gydytojui. IV. Implantų komplikacijos- protezinių dalių fragmentų pašalinimas. 

Estetinis klinikinis vainiko prailginimas

Paciento šypsenos reabilitacija yra galutinis bet kokio kompleksinio gydymo tikslas bei kiekvieno klinicisto siekis pasiekti maksimalų rezultatą. Neretai paciento estetinė reabilitacija vien bemetale keramika arba etstetiniu plombavimu yra neįmanomas dėl dantenų kontūro asimetrijos bei danteninės šypsenos, todėl estetinis klinikinio vainiko prailginimas tampa neatsiejama viso kompleksinio gydymo dalis bei finalas. Esminis skirtumas šiose procedūrose yra tas, kad esant skirtingoms klinikinėms situacijoms yra visiškai skirtingi: diagnostika, planavimas ir chirurgijos atlikimas.