Atkartoti gamtos sukurtą morfologiją: Tiesioginių priekinių restauracijų Master kursas

Priekinių dantų restauracijos tiesioginiais kompozitais pasiekė tokias aukštumas, kad nebeužtenka vien „baltų plombų“. Modernios kompozitų dervos, dažų sistemos ir galutinio užbaigimo protokolai gali būti nieko verti nesuvokiant dantų morfologijos, kurios supratimas leidžia patyrusiems odontologijos profesionalams kurti restauracijas, nesiskiriančias nuo sukurtų gamtos.

Dantų tiesioginio restauravimo kompozitu subtilybės

Walter Dias yra restauracinės odontologijos specialistas, kurio pagrindinė specializacija yra tiesioginės estetinės restauracijos. Šiaurės Karolinos universitete jis įgijo magistro laipsnį. Lektorius išspausdino daugiau nei 40 publikacijų ir mokslinių tyrimų rezultatų, skaito paskaitas daugiau kaip 50 šalių apie kompozitines restauracijas.

Endo-, perio-, resto- sprendimai kasdieninėje praktikoje

Kviečiame į tarptautinę konferenciją, kurios metu skirtingų specializacijų lektoriai pristatys sprendimus, taikomus savo kasdieninėje praktikoje. Lektoriai diskutuos aktualiomis endodontinio ir periodontologinio gydymo bei restoracinės odontologijos temomis, po kiekvienos paskaitos numatytų diskusijų metu auditorija galės pateikti rūpimus klausimus bei aptarti taikomo gydymo principus.

Nesudėtinga, efektyvu ir saugu - misija įmanoma: Reciprokinis kanalų instrumentavimas ir nesudėtingas jų sistemos plombavimas

Praktinio kurso metu bus nagrinėjamos žemiau išvardintos temos: Kasdienininis nesudėtingas, bet efektyvus endodontinio gydymo protokolas ne tik specialistui; Praktiniai patarimai ir aiškios gairės sėkmingam endodontiniam gydymui; Reciprokinis kanalų instrumentavimo protokolas - žingsnis po žingsnio metodikos įsisavinimas; Vieno kaiščio ir “gutta-fusion” technika - nesudėtingo bet efektyvaus ir kokybiško kanalų plombavimo metodas; Šaknų kanalų pergydymas.

Seminaras "Dantų ir dantų eilės rekonstrukcijos"

Dantų rekonstrukcijos pagalba galima pakeisti dantų dydį ir formą, tačiau negalima jų perkelti. Ortodontinis gydymas leidžia keisti dantų padėtį dantų lanke ir optimizuoti sąkandį, bet negali pakeisti jų dydžio bei formos. Dantų rekonstrukcija gali papildyti ortodontinį gydymą ir/ar sukurti jam racionalią alternatyvą, ypač esant nežymiems dantų padėties ir sąkandžio sutrikimams. Dantų rekonstrukcija – tai vainiko padėties keitimas dantų lanke, dantų lanko rekonstrukcija – dantų dydžio ir formos keitimas.

Skyn Concept is a full idea where the patient will participate on his/her design. A full project through DSD - Digital Smile Design is achieved and transferred immediately to the patient mouth with copy of natural morphology in minutes. The result is a live, real 3D mockup that the patient can observe and analyse from different perspectives enhancing the communication of what is expected versus what can be done due to a series of limitations if they exist. There is no need for a man made manual wax-up where time, costs and quality are a key factor on the conventional way.

Mieli Kolegos,

po didžiųjų metu švenčių šurmulio, lietuviškos žiemos speigų ir darganos kviečiame Jus ir Jūsų artimuosius praleisti nepamirštamą savaitgalį drauge. Pripažinti pasaulio ir Lietuvos lektoriai dalinsis savo patirtimi, pažadins mintį ir įkvėps naujiems darbams, o kurortinė Birštono atmosfera kvies pailsinti kūną ir atsipalaiduoti. Penktadienį rytinės jogos pažadinti, skubėsime į paskaitas, vakarop suspėsime pasilepinti SPA malonumais ir dieną užbaigsime smagia vakariene geroje kompanijoje su muzika ir šokiais. Šeštadienį teorines žinias įtvirtinsime praktinių kursų ir seminarų metu. Na, o naujų darbų pradžiai susikaupti padės tingus sekmadienio rytas be skubos mėgaujantis „Vytautas SPA“ paslaugomis su visa šeima. Patrauklūs apgyvendinimo ir SPA pramogų paketai skirti išskirtinai konferencijos svečiams.

Šis pažengusiems odontologams skirtas seminaras suteiks jums daugiau pasitikėjimo užtikrintai imtis sudėtingesnių priekinių dantų restauracijų naudojant kompozitus kartu su paprasta ortodontine terapija, okliuzine reabilitacija ir balinimu.

Vietų nebėra.

Gyd. Serhiy Radlinskyy svarbiausiais kurso tikslais iškelia kuo paprasčiau atskleisti ir kartu sukomponuoti spalvos parinkimo aspektus bei mikro ir makro anatomijos niuansus, sukurti nesudėtingą, bet patikimą žingsnis po žingsnio gydymo algoritmą, apjungiantį diagnostiką, ertmės preparavimą, kompozicinių dervų sluoksniavimą ir restauracijos pabaigimą. Šis algoritmas net ir nedaug įgūdžių turinčiam praktikui padės pasiekti stulbinančių rezultatų.

Gyd. Serhiy Radlinskyy svarbiausiais kurso tikslais iškelia kuo paprasčiau atskleisti ir kartu sukomponuoti spalvos parinkimo aspektus bei mikro ir makro anatomijos niuansus, sukurti nesudėtingą, bet patikimą žingsnis po žingsnio gydymo algoritmą, apjungiantį diagnostiką, ertmės preparavimą, kompozicinių dervų sluoksniavimą ir restauracijos pabaigimą. Šis algoritmas net ir nedaug įgūdžių turinčiam praktikui padės pasiekti stulbinančių rezultatų.