Atkartoti gamtos sukurtą morfologiją: Tiesioginių priekinių restauracijų Master kursas

Priekinių dantų restauracijos tiesioginiais kompozitais pasiekė tokias aukštumas, kad nebeužtenka vien „baltų plombų“. Modernios kompozitų dervos, dažų sistemos ir galutinio užbaigimo protokolai gali būti nieko verti nesuvokiant dantų morfologijos, kurios supratimas leidžia patyrusiems odontologijos profesionalams kurti restauracijas, nesiskiriančias nuo sukurtų gamtos.

Dantų tiesioginio restauravimo kompozitu subtilybės

Walter Dias yra restauracinės odontologijos specialistas, kurio pagrindinė specializacija yra tiesioginės estetinės restauracijos. Šiaurės Karolinos universitete jis įgijo magistro laipsnį. Lektorius išspausdino daugiau nei 40 publikacijų ir mokslinių tyrimų rezultatų, skaito paskaitas daugiau kaip 50 šalių apie kompozitines restauracijas.

Endo-, perio-, resto- sprendimai kasdieninėje praktikoje

Kviečiame į tarptautinę konferenciją, kurios metu skirtingų specializacijų lektoriai pristatys sprendimus, taikomus savo kasdieninėje praktikoje. Lektoriai diskutuos aktualiomis endodontinio ir periodontologinio gydymo bei restoracinės odontologijos temomis, po kiekvienos paskaitos numatytų diskusijų metu auditorija galės pateikti rūpimus klausimus bei aptarti taikomo gydymo principus.

Nesudėtinga, efektyvu ir saugu - misija įmanoma: Reciprokinis kanalų instrumentavimas ir nesudėtingas jų sistemos plombavimas

Praktinio kurso metu bus nagrinėjamos žemiau išvardintos temos: Kasdienininis nesudėtingas, bet efektyvus endodontinio gydymo protokolas ne tik specialistui; Praktiniai patarimai ir aiškios gairės sėkmingam endodontiniam gydymui; Reciprokinis kanalų instrumentavimo protokolas - žingsnis po žingsnio metodikos įsisavinimas; Vieno kaiščio ir “gutta-fusion” technika - nesudėtingo bet efektyvaus ir kokybiško kanalų plombavimo metodas; Šaknų kanalų pergydymas.

Реконструкцией зубов можно изменить размеры и форму зубов, но нельзя переместить зубы. Ортодонтическое лечение позволяет менять положение зубов в зубном ряду и оптимизировать прикус, но не может изменить размеры и форму зубов… Реконструкция зубов может дополнить ортодонтическое лечение, и/или создать ему рациональную альтернативу, особенно в случае незначительных нарушений положения зубов и прикуса. Реконст-рукция зубов и зубных рядов композитом – это направление для специалистов, которые поднялись в своем мастерстве выше протокольного уровня и хотели бы дополнить свои профессиональные возможности. Реконструкция зубов – это изменение положения коронки в зубном ряду, реконструкция зубных рядов – это изменение размеров зубов

SKYN - tai visiškai nauja era odontologijoje, sujungianti moderniąsias technologijas ir vizualią komunikaciją bei darnų ir efektyvų konceptą. Gyd. Paulo Kano sukūrė unikalią klinikinę , dantų technikų laboratorijos ir CAD/CAM filosofiją, kuri susiliejusi su Livio Yoshinaga išskirtinėmis žiniomis IT technologijų srityje, išaugo į estetika ir funkcija paremtą SKYN konceptą, pakeitusį klasikinį požiūrį į odontologinio gydymo planavimą, komunikaciją su pacientu, profesionalų komandą, bei patį odontologinį gydymą.

Mieli Kolegos,

po didžiųjų metu švenčių šurmulio, lietuviškos žiemos speigų ir darganos kviečiame Jus ir Jūsų artimuosius praleisti nepamirštamą savaitgalį drauge. Pripažinti pasaulio ir Lietuvos lektoriai dalinsis savo patirtimi, pažadins mintį ir įkvėps naujiems darbams, o kurortinė Birštono atmosfera kvies pailsinti kūną ir atsipalaiduoti. Penktadienį rytinės jogos pažadinti, skubėsime į paskaitas, vakarop suspėsime pasilepinti SPA malonumais ir dieną užbaigsime smagia vakariene geroje kompanijoje su muzika ir šokiais. Šeštadienį teorines žinias įtvirtinsime praktinių kursų ir seminarų metu. Na, o naujų darbų pradžiai susikaupti padės tingus sekmadienio rytas be skubos mėgaujantis „Vytautas SPA“ paslaugomis su visa šeima. Patrauklūs apgyvendinimo ir SPA pramogų paketai skirti išskirtinai konferencijos svečiams.

Этот трехдневный мастер-класс даст Вам больше уверенности при реставрации сложных фронтальных зубов и использовании простого ортодонтического лечения, оклюзионной реабилитации и отбеливании, при наличии показаний.

Vietų nebėra.

Gyd. Serhiy Radlinskyy svarbiausiais kurso tikslais iškelia kuo paprasčiau atskleisti ir kartu sukomponuoti spalvos parinkimo aspektus bei mikro ir makro anatomijos niuansus, sukurti nesudėtingą, bet patikimą žingsnis po žingsnio gydymo algoritmą, apjungiantį diagnostiką, ertmės preparavimą, kompozicinių dervų sluoksniavimą ir restauracijos pabaigimą. Šis algoritmas net ir nedaug įgūdžių turinčiam praktikui padės pasiekti stulbinančių rezultatų.

Gyd. Serhiy Radlinskyy svarbiausiais kurso tikslais iškelia kuo paprasčiau atskleisti ir kartu sukomponuoti spalvos parinkimo aspektus bei mikro ir makro anatomijos niuansus, sukurti nesudėtingą, bet patikimą žingsnis po žingsnio gydymo algoritmą, apjungiantį diagnostiką, ertmės preparavimą, kompozicinių dervų sluoksniavimą ir restauracijos pabaigimą. Šis algoritmas net ir nedaug įgūdžių turinčiam praktikui padės pasiekti stulbinančių rezultatų.