Profesorius Louis Hardan yra atstatomosios ir estetinės katedros vedėjas Šventojo Džozefo universitete (angl. Saint Joseph University), Beirutas-Libanas.


1989 m. jis baigė odontologijos mokslus, o tuomet tęsė savo po-daktarines studijas Šventojo Džozefo universitete; 1993 m. gavęs pagrindinio mokslo diplomą, Louis Hardan 1995 m. įgijo specializaciją restauracinės ir estetinės odontologijos srityje, o 2009 m. baigė doktorantūros studijas, burnos biologijos ir medžiagų srityje.


Jis buvo aktyvus Libano odontologų asociacijos (angl. Lebanese Dental Association (LDA)) narys (2006-2009 m.) ir 2009 m. buvo paskirtas LDA generaliniu sekretoriumi.


Šiuo metu jis taip yra Šventojo Džozefo universiteto docentas ir privačios odontologijos praktikos klinikos savininkas savo gimtajame Byblos mieste.


Jis yra garbingas ir aktyvus tarptautinės "Style Italiano" praktikų bendruomenės narys.


Jis yra "Smile Lite MDP" ("Smile Line", Šveicarija) išradėjas. Tai prietaisas skirtas atlikti aukštos kokybės dantų nuotraukas su mobiliuoju telefonu (JAV "Best Technology Class" laureatas 2017 m.) ir "Posterior Misura" ("LM-Dental", Suomija) įrankio skirto darbui su užpakaliniais kompozitais išradėjas.


Prof. L. Hardan turi daugybę publikacijų tarptautiniuose žurnaluose ir yra dažnas paskaitų apie estetinę, atkuriamąją odontologiją ir mobilią odontologinę fotografiją lektorius.