2for2. Praktinė Endodontija Komandoje

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naują galimybę gydytojo ir asistento komandai.

Kviečiame Jus ir Jūsų asistentę praleisti dieną klinikoje “L’identite”. Individualaus kurso metu Jūs sužinosite endodontinio gydymo ir pergydymo ypatumus nuo diagnostikos iki gydymo užbaigimo. Turėsite galimybę tiek stebėti gyd. endodontologės Lauros Andriukaitienės bei asistentės Irmos Jasaitienės darbą, tiek patys atliks Jums paruoštas klinikines užduotis.

Asistentas bus apmokomas darbo planavimo, pasiruošimo procedūroms ypatumų, asistavimo subtilybių darbuojantis komandoje su dentaliniu mikroskopu.

Gydytojas atliks gydymo diagnostiką, planavimą ir endodontinį gydymą, bei pergydymą.

Diena bus skirta tik Jūsų komandai, kiekviename žingsnyje kuruojama gyd. endodontologės Lauros Andriukaitienės ir ilgametę asistavimo patirtį mikroinvazyvios odontologijos srityje turinčios asistentės Irmos Jasaitienės.

 

 

Lektorius

Laura Andriukaitienė

Gydytoja endodontologė

|
Data: 2022 09 20 arba 2022 10 25
Kaina: 
1200 eur.
Vieta: Klinika "L'identite" (Vilniaus g. 35, Vilnius)
 

Rekvizitai apmokėjimui pavedimu:

Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.


Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė, kurso data.

Registracijos forma


Dėl registracijos ar papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 625 68751 arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.

 |