On-line mokymų ciklas su Gyd. Laura Andriukaitiene

 |

Datos:

2023 vasario 8 d. 20.00 val.

2023 vasario 15 d. 20.00 val.

2023 kovo 7 d. 20.00 val.

2023 kovo 15 d. 20.00 val.

 |

Daugiau apie paskaitas:
 

Vasario 8 d. 20 val. - Vebinaras I. Šaknų kanalų irigacija- ar galime, ir kaip, patobulinti įprastą protokolą.

     Paskaitos metu aptarsime visiems įprastą irigacijos protokolą. Kaip nesudėtingai ir saugiai efektyvinti mums įprastą kanalų dezinfekciją. Diskutuosime, kaip parinkti ir pritaikyti irigacinius tirpalus, naudojant skirtingos rūšies kanalo užpildus, kokios nepageidaujamos reakcijos gali kilti ir kaip neprarandant dezinfekcijos efektyvumo, paruošti kanalus plombavimui pasirinkta plombine medžiaga. 

 

Vasario 15 d. 20.00 val. - Vebinaras II. Šaknų kanalų plombavimo metodikos- kada, kaip ir kodėl?

     Paskaita skirta apžvelgti plombavimo metodikas ir šiuolaikines plombavimo medžiagas, aptarti kaip ir kada naudoti pažangiausius plombavimo kanalo užpildus neprarandant jų savybių bei maksimaliai užtikrinant plombavimo kokybę saugiausiu būdu. 

 

Kovo 7 d. 20.00 val. - Vebinaras III. Endodontinis pergydymas- planavimo ir gydymo algortimas bendros praktikos gydytojui.

     Endodontinis pergydymas yra dažna procedūra ir bendros praktikos gydytojo kabinete. Tad aptarsime kaip vertinti pergydymo situaciją, kartu įžvelgiant ir galimus sunkumus, bei grėsmes ar būtinybę nukreipti pacientą specialistui. Pakalbėsime apie gydymo planavimą, patikimą "žingsnis po žingsnio" protokolą, apžvelgsime instrumentų ir pagalbinių medžiagų pasirinkimo kriterijus. 

 

Kovo 15 d. 20.00 val. - Vebinaras IV. Implantų komplikacijos- protezinių dalių fragmentų pašalinimas. 

     Paskaitos metu apžvelgsime implantų protezinių dalių lūžių priežastis, komplikacijos vertinimą ir sprendimo galimybes bei būdus. 

 |

Pranešėjas

Laura Andriukaitienė

Gydytoja endodontologė

 |

Vieta: 

ZOOM platforma

 |

Vienos paskaitos kaina - 50 eur. Perkant visą paskaitų ciklą - 120 eur.

Paskaitos vyks tik gyvos transliacijos metu, įrašai nebus daromi.

Paskaitos registruotos SAM numatyta tvarka.

 |
Rekvizitai registracijos apmokėjimui pavedimu:
  
Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija 
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.

Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė; LROR nario numeris, tel. numeris, kursų data (2023 ** **)

Registracijos forma

Dėl registracijos ar papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 625 68751 arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.