Endodontinis pergydymas - šiuolaikiniai dažniausių endodontinių komplikacijų sprendimai

Tai dviejų dienų išsamus kursas gydytojams specialistams, o taip pat ir pažengusiems bendrosios praktikos odontologams, norintiems pagilinti žinias endodontinių komplikacijų gydyme. 

Sprendžiant endodontinių komplikacijų problematiką yra dvi galimybės - konservatyvus danties kanalų pergydymas arba chirurginis būdas - šaknies viršūnės rezekcija. Kartais įvertinus visus atvejo aspektus tenka dantį ir pašalinti. Kurso teorinės dalies metu išsamiai gilinsimės į šiuolaikines pergydymo galimybes. Lektorius metodiškai išdėstys klinikinio pasirinkimo aspektus: kodėl, kada ir kaip pasirinkti konservatyvų, ar chirurginį gydymą, o kada dantį rekomenduotina šalinti ir galvoti apie alternatyvas. Šiuolaikiniai instrumentai, technologijos ir medžiagos leidžia pasiekti aukštą sėkmingų pergydymo atvejų procentą. Nuo diagnostikos iki gydymo išpildymo - lektorius pateiks savo per ilgą klinikinę ir mokslinę praktiką sukauptas žinias ir aiškius protokolus. Dalyviai sužinos kaip tinkamai pasirinkti pergydymo metodiką, kaip naudojantis kompiuterine tomografija analizuoti atvejį ir planuoti gydymą, kaip tinkamai atlikti konservatyvų šaknų kanalų pergydymą ir kada, bei kaip pašalinti lūžgalius, kada šalinti įklotą, o kada rinktis kitą pergydymo metodiką, kaip tinkamai parinkti medžiagas perforacijų uždarymui. Lektorius atliks demonstraciją ir išsamų atliekamo gydymo paaiškinimą 3D kameros pagalba.

Kurso temos

• Pergydymo protokolas: naujojo, patikimo pergydomų kanalų medžiagos pašalinimo protokolo pristatymas. Naujoji 3D NiTi technologija.
• Kanalų dezinfekcija: išsami diskusija apie kanalų cheminės dezinfekcijos galimybes. Moksliškai pagrįsto kanalų dezinfekcijos protokolo pristatymas.
• Lūžusių instrumentų pašalinimas: gydymo planavimas, atvejo analizė pasitelkiant kompiuterinę tomografiją. Patikima metodika lūžgalio atlaisvinimui ir jo pašalinimui. Lūžgalių šalinimo metodikos panaudojant skirtingas sistemas - ultagarsinius antgalius, XP-endo failus, IRS sistemą, Terauchi File Retrieval Kit ir EndoCowboy kilpines sistemas.
• Kaištinių įklotų pašalinimas: klinikinių protokolų pristatymas ir parinkimas pagal atvejį.
• Perforacijų gydymas: vainikinių ir šakninių perforacijų gydymas panaudojant specialias biokeramikines medžiagas.

Praktinio kurso metu dalyviai atliks užduotis ant specialiai sumodeliuotų klinikinių situacijų. Kurso metu bus kreipiamas dėmesys praktiškai išaiškinti kompiuterinės tomografijos diagnostikos svarbiausius aspektus ir kaip pasitelkiant šį itin informatyvų metodą planuoti pergydymo etapus.
Dalyviai atliks konservatyvų plombavimo medžiagos pašalinimą, kanalo performavimą ir dezinfekciją inovatyviu 3D protokolu. Pagal lūžgalio lokalizaciją simuliuotoje situacijoje parinks ir pritaikys tinkamiausią pašalinimo metodą, taip pat uždarys šakninę perforaciją lektoriaus rekomenduojamu metodu.

Praktinis kursas skirtas gydytojams jau turintiems darbo su dentaliniu mikroskopu patirtį, bent pagrindus. Dėl itin plataus aptariamų temų spektro ir sudėtingų užduočių, mikroskopo panaudojimo pagrindai nebus dėstomi, nors dalyviai bus prižiūrimi ir sulauks pagalbos iš instruktorių viso kurso metu.

 

| 
Pranešėjas

Dr. Gilberto Debelian, DMD, PhD (Norvegija)

Gydytojas endodontologas

|

Data ir vieta:

2022 m. sausio 28-29 d.

Kursų teorinė dalis vyks hibridiniu renginio formatu (dalyviai galės dalyvauti tiek gyvai, tiek virtualiai).

*PENN dalyvių dalyvavimas teorinėje dalyje planuojamas virtualiai.

Teorinė dalis vyks sausio 28 d.- Vilniaus implantologijos centras

Praktinė dalis (skaičius ribotas) vyks sausio 29 d.- Vilniaus implantologijos centras

Detalesnė info bus pateikta renginiui artėjant. 

 

Registracijos mokestis: teorinė dalis - 420 EUR*, praktinė dalis – 780 EUR. Paketo kaina: 1080 EUR
*Teorinė dalis yra nemokama PENN ENDO simpoziumo registruotiems dalyviams (registracija būtina!); praktinės dalies kaina – 580 EUR. Grupės dydis: 15 dalyvių (priimami iki 50% PENN dalyvių).

Vietų PENN dalyviams praktinėje dalyje nėra, tačiau norint patekti į laukančiųjų sąrašą, kviečiame rašyti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

*Atšaukimas galimas iki gegužės 31 d. Vėliau apmokėjimas už renginį nebus grąžinamas.

Rekvizitai apmokėjimui pavedimu:

Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.


Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė, 2022 01 28-29.

Registracijos forma


Dėl registracijos ar papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 625 68751 arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.

 |