Tai intensyvus papildytas aktualiomis temomis kursas, kurio metu žingsnis po žingsnio teorinių žinių, demonstracijos ir ant specialiai sukurtų modelių praktinių užduočių pagalba įveiksime dažniausiai pasitaikančias klinikines situacijas pasitelkiant šiuolaikines technologijas ir jau ilgalaikės praktikos patikrintas gydymo metodikas.
Šis kursas paplidytas 3D atvejo analize ir gydymo planavimu, nuodugniu įvadu į mikroskopiją ir ergonomikos pagrindais, o taip pat ne tik medžiagos, bet ir lūžusio instrumento fragmento pašalinimu panaudojant specifinius instrumentus, o taip pat ir itin aktualia laiptuotų kanalų praėjimo ir perinstrumentavimo metodika bei šakninių perforacijų uždarymu.

 

Kurso temos:

  • Diagnostika, jos metodai ir gydymo planavimas. Praktinė užduotis-klinikinio atvejo 3D diagnostika ir gydymo suplanavimas.
  • Įvadas į mikroskopiją ir ergonomikos pagrindai. Praktinė užduotis- individualus dentalinio mikroskopo nustatymas darbui ir praktiniai pratimai pradedančiąjam. Ergonominiai darbo vietos ir darbo aspektai.
  • Endodontinės ertmės atvėrimas ir revizija, performavimas ir svarbių anatominių struktūrų suradimas. Paprastos, bet naudingos gairės. Patikimiausi instrumentai ir jų panaudojimo ypatumai. Praktinė užduotis- simuliuotos klinikinės situacijos endodontinės ertmės atvėrimas ir dugno revizija. Kanalų įeigų suradimas.
  • Stiklo pluošto ir sraigtinių įklotų išėmimo galimybės ir metodikos. Praktinė užduotis- simuliuotos klinikinės situacijos stiklo pluošto ir sraigtinio įkloto pašalinimas. Instrumentų parinkimas, metodikos ir svarbiausi aspektai.
  • Kanalo pirminio instrumentavimo klaidų diagnostika, analizė ir sprendimo būdai- lūžgalio pašalinimas, laipto instrumentavimas ir šaknies perforacijos uždarymas. Instrumentai, metodikos ypatumai ir atlikimo technika. Praktinė užduotis- simuliuotos klinikinės situacijos lūžusio fragmento atpalaidavimas ir pašalinimas panaudojant kilpos metodiką. Ultragarsinių instrumentų parinkimas, jų galimas modifikavimas darbui su lužgaliu. Laiptuoto kanalo praėjimas, tikrosios kanalo eigos fiksavimas ir tolimesnis instrumentavimas. Instrumentų parinkimas, paruošimas, seka ir instrumentavimo ypatumai.
  • Šakninės perforacijos uždarymas. Perforacijos vietos ir kanalo paruošimas perforacijos uždarymui. Medžiagų ir instrumentų parinkimas. Praktinė užduotis- simuliuotos klinikinės situacijos šakninės perforacijos uždarymo metodika panaudojant specialius nešiklius.
  • Plačios viršūnės uždarymas- preciziškas MTA barjero suformavimas esant didelės apimties viršūninio kaulo destrukcijai.
  • Plombavimo medžiagos pašalinimas iš kanalo pagal medžiagos tipą. Instrumentų ir metodikų parinkimas cemento, pastos ir plastinės medžiagos pašalinimui iš kanalo. Praktinė užduotis- simuliuotos klinikinės situacijos kanalų kito ir plastinio užpildo pašalinimas.
  • Kanalų mechaninis performavimas, svarbūs aspektai parenkant instrumentavimo metodiką. Dezinfekcija. Irigacinai tirpalai, plovimo protokolas ir aktyvacijos būdai.

Lektorė:

Laura Andriukaitienė

gydytoja endodontologė

Programa:

9:30-10:00

Registracija

10:00-12:00

Praktinis kursas

12:00-12:30

Pietų pertrauka

12:30-15:00

Praktinis kursas

15:00-15:30

Kavos pertrauka

15:30-18:00

Praktinis kursas

 

Data ir vieta:

2019 m. gegužės 29 d.
Vilniaus Implantologijos Centras
Polocko g. 21, Vilnius

Registracijos mokesčiai ir terminai:

Praktinių kursų registracijos mokestis
(ankstyvasis)

720 Eur  (iki 2019 04 24)

Praktinių kursų registracijos mokestis
(standartinis)

800 Eur (nuo 2019 04 25 iki 2019 05 22)

 

Rekvizitai apmokėjimui pavedimu:  
Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija 
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.

Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė; LROR nario numeris, tel. numeris, 2019 05 29.

VIETŲ NĖRA.

Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.