Kviečiame Jus į genialaus tiesioginių estetinių kompozito restauracijų priekinių dantų srityje meistro Dr. Joan Gubau Mach teorinį-praktinį kursą. "Man estetika yra splavų ir tekstūros, reljefo sintezė. Tai gelmė. Tai prisilietimas prie tobulos gamtos kūrybinės esmės, gebėjimas ją ižvelgti, perskatyti ir atkartoti. Estetika yra dinamiška, gyva, 'kalbanti"... Tai menas ir meistrystė"- sako Dr. Joan Gubau Mach.

Lektorius specializuojasi tik priekinių dantų tiesioginių restaracijų gydyme. Jis puikiai įvaldęs ne-invazyvias metodikas netektiems priekinių dantų audiniams atstatyti, ar formai koreguoti, taip, kad iš tiesų praktiškai neįmanoma atskirti, kur pasidarbuota įgudusio meistro ranka, o kur pačios gamtos sukurtas stebuklas.

Dr. Joan ne tik intensyviai darbuojasi privačioje klinikinėje praktikoje, bet ir veda praktinius kursus, norintiems įvaldyti estetinių restauracijų meną.

Tad su džiaugsmu kviečiame prisijungti į šio puikaus gydytojo paskaitas ir praktikos kursą.

 


Teorinė dalis: 2022.03.24 10:00-18:00, viešbutis Marriot

Tiesioginės restauracijos priekinių dantų srityje- minimaliai invazyvios estetinė odontologija konceptas

Paskaitų temos:

Pagrindiniai faktoriai reikalingi puikioms estetinėms  restauracijoms: biomimetinis ir "non-invasive" konceptai. Kaip išgauti pageidaujamą estetišką ir ilgalaikį rezultatą priekinių dantų srityje.

  • Non-invasive konceptas
  • Sluoksniavimas
  • Funkcijos analizė
  • Restauracijos užbaigimas ir poliravimas

Kiekvienam restauracijos kūrimo etapui paruošė išsamios informacijos ir klinikinių darbų, puikiai iliustruojančių gydymo proceso etapus ir svarbiausius niuansus, bei mažytes meistro paslapitis. 

 


Praktinė dalis: 2022.03.25 10:00-18:00, VIC mokymu centras

Kaip sukurti tobulą estetinę restauraciją: meistro paslaptys ir išsamus klinikinis protokolas

Kurso metu Dr. Joan demonstruos estetinės restauracijos atkūrimo procesą, po to dalyviai žingsnis po žingsnio atkurs jiems sukurtas specialias klinikines situacijas pagal biomimetinį, ne-invazyvų konceptą, kurį išsamiai lektorius aptars teorinės dalies metu (dalyvavimas praktikos kurso dalyviams paskaitose yra būtinas). Lektorius yra sukūręs ypatingą protokolą, naudodamas įvairių gamintojų kompozicines medžiagas jis meistriškai žongliruoja geriausiomis, labiausiai tinkamomis jų savybėmis. Puikiam rezultatui pasiekti prireiks gana sudėtingo recepto ir gausių ingridientų, tačiau tame ir slypi šio puikaus specialisto restauracijų genialumo paslaptis... kurią kviečiame įmint kartu. 

 

Kurso temos ir praktinės užduotys:

  • Silikoninis gidas
  • Danties paruošimas restauracijai
  • Sluoksniavimas (klinikinė situacija – nuskilusio danties vainiko atkūrimas)
  • Medžiagos, kokios, kodėl, kada ir kaip
  • Restauracijos užbaigimas
  • Poliravimas- poliravimo medžiagų apžvalga ir išsami diskusija, kaip ir būtent kodėl

 


Pranešėjas

kurdi

Dr. Joan Gubau Mach

Gydytojas ododontologas

 |

Registracijos mokesčiai: Teorinė dalis - 250 eur (studentams 150 eur), Praktikos kursas - 750 eur.

 |
Rekvizitai registracijos apmokėjimui pavedimu:
  
Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija 
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.

Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė; LROR nario numeris, tel. numeris, kursų data (2021 03 24 / 2022 03 25)

Registracijos forma

Dėl registracijos ar papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 625 68751 arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.