Kurso tema:  Tiesioginės restauracijos kompozitais:  paprastos, bet efektyvios metodikos ir tinkamai parinktos šiuolaikinės plombavimo medžiagos sėkmingai kasdieniniai praktikai.

 

Teorinis demonstracinis seminaras gydytojams odontologams.

 

Nuo pat medžiagų sukūrimo 1970-aisiais, šviesoje kietėjantys kompozitai pateikdavo gydytojui nemalonių staigmenų, kaip prastas laikomumas ir kraštinė adaptacija, sudėtingas spalvos parinkimas ir sluoksniavimo metodikos siekiant išgaut estetinį rezultatą, ir ypač didelis polimerizacinis susitraukimas kietėjimo metu.

Naujos kartos kompozitai yra gerokai tobulesni už savo pirmtakus ir daugumos problemų jau nebekelia, tačiau vis dėl to labai svarbu taisyklingas medžiagų panaudojimas ir bazinės žinios norint išgauti ilgai tarnaujančią, kokybišką funkciškai ir estetišką restauraciją.

Paskaitų metu bus labai nuodugniai analizuojami surišėjų parinkimo niuansai, diskutuojama apie kompozitų naujienas ir kuo jos svarbios atliekant restauracijas, kokios yra pačios inovatyviausios technologijos, kokie yra žemos polimerizacijos ir streso kompozitai, polimerizacinės technikos ir kaip taisyklingai atlikti tiesiogines restauracijas nuo paprastų iki labai sudėtingų atvejų. Visa tai lektorius gausiai iliustruos klinikiniais pavyzdžiais ir jų analize. 

Lektorius taip pat pasidalins savo patirtimi ir paprastu, bet patikimu darbo protokolu, kuris leis praktikui atlikti tiesiogines restauracijas be streso, tarsi pagal receptą sekant lektoriaus patarimus sukurti kokybiškas ir estetiškas restauracijas.

  • Kaip parinkti kompozitus skirtingoms klinikinėms situacijoms;
  • Kaip taisyklingai parinkti spalvas;
  • Kaip kokybiškai atkurti kontaktinius taškus;
  • Kaip sluoksniuoti kompozitą krūminių dantų restauracijose;
  • Kaip taisyklingai atkurti prarastą anatomiją.

 

O taip pat lektorius pasidalins išskirtine patirtimi ir patarimais kaip panaudojant jo sukurtą metodiką ir kiekvienam šiuo metu įprastą išmanųjį telefoną atlikti kokybiškas, bet itin paprastai atliekamas fotografijas, taip sutaupant lėšas brangiems foto aparatams ir brangų laiką.

Programa:

08:00-08:45 Registracija

08:45-10:45 Priekinių dantų restauracijos kompozitais: paskaita ir praktinė demonstracija

10:45-11:15 Kavos ir "work station" pertrauka

11:15-13:15 Krūminių dantų restauracijos kompozitais: paskaita ir praktinė demonstracija

13:15-14:00 Užkandžių  ir "work station" pertrauka

14:00-16:00 Mobilioji dantų fotografija: paskaita ir praktinė demonstracija

  

Lektorius:

Prof. Louis Hardan

Data ir vieta:

2018 m. lapkričio 30 d.

Viešbutis "Crowne Plaza". Konferencijų centras, M.K. Čiurlionio g. 84, Vilnius

Registracijos mokesčiai ir terminai
iki 2018 m. lapkričio 28 d.:

Teorinis-demonstracinis seminaras

160 EUR

Registracijos mokestis studentams

100 EUR

Rekvizitai apmokėjimui pavedimu:  
Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija 
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.

Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė; LROR nario numeris, tel. numeris, 11 30.

Dalyvių skaičius: 100

Dėl registracijos ar papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 625 68751 arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.