Instrumentų lūžiai: Minimaliai invazyvi lūžgalių pašalinimo koncepcija

Dr. Dennis Kohrer - vienas geriausių endodontinių instrumentų lūžių problematikos specialistų ir edukatorių pasaulyje, garsiosios EndoCowboy instrumentų pašalinimo sistemos autorius, inovacijų kanalų dezinfekcijos srityje kūrėjas. Kurso metu lektorius pasidalins naujausiomis savo įžvalgomis.

 

 |

Endodontinių instrumentų lūžiai įvardijami kaip viena iš daugiausiai streso keliančių komplikacijų gydytojui praktikui. Ši komplikacija iš tiesų reikšmingai apsunkina tolimesnį endodontinį gydymą ir gali neigiamai įtakoti gydymo sėkmę. Pacientai itin nepalankiai vertina tokią komplikaciją.

Atsidalijusio instrumento atveju egzistuoja keletas gydymo galimybių. Viena iš jų, labiausiai pageidaujama, lūžgalio pašalinimas. Deja neretai lūžgalio pašalinimo metu yra pašalinami ir sveiki kietieji danties audiniai, kas gali sąlygoti didesnę riziką danties lūžiui.

Gyd. Dennis Kohrer patyręs praktikas-endodontologas, inovatorius ir naujų instrumentų kūrėjas pasidalins savo patirtimi ir patarimais kaip saugiai ir minimaliai invazyviai pašalinti lūžgalius. Jo metodikos principas yra garsinė aktyvacija, specialus irigacijos protokolas ir taisyklingas specialios kilpos panaudojimas. Rezultatas - instrumento pašalinimas beveik be kietųjų audinių pašalinimo. Tai - unikali galimybė mokytis iš vieno geriausių šios srities specialistų pasaulyje.

Kurso dalį sudarys rytinė teorijos dalis, kurios metu ypatingas dėmesys bus skiriamas ne tik instrumentų lūžgalių pašalinimo metodikoms, bet ir inovatyviems irigacijos protokolams ir naujausioms technologinėms inovacijoms šioje srityje bei naujo irigacino įrenginio premjera.

 Praktinėje dalyje dalyviai mokysis pašalinti lūžgalius iš kanalų sistemos pasitelkiant Dr. D. Kohrer metodiką

 

 |

Lektorius

Dr. Dennis Kohrer

 

|
Data: 2022 10 14
Laikas: 9.00-18.00 val.
Vieta:
Vilnius (Bus patikslinta)
 
Programa:
9:00-12:00 Teorinė dalis
12.00-12.30 Pietūs
12:30-18:00 Praktinė dalis
 
Kaina:
Tik teorija: 350 eur.
Ankstyva registracija (teorija+praktika) - 860 eur. (Iki 09.15)
Vėlyva registracija (teorija+praktika) - 1000 eur. (Nuo 09.16 iki 10.14)
 

Rekvizitai apmokėjimui pavedimu:

Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.


Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė, 2022 10 14

Registracijos forma


Dėl registracijos ar papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 625 68751 arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.

 |