Lektorius:

Dr. Jason Smithson

Kurso tema:  Tiesioginės kompozitų restauracijos priekinių dantų srityje - sudėtingo klinikinio atvejo gydymo ABCDE

 

Pakeitusio spalvą, netaisyklingos formos, ar nusidėvėjusio danties gydymas šiuo metu yra nesudėtingai išsprendžiamas pritaikius netiesioginių restauracijų galimybes. Tačiau ne visuomet mes galime pasiūlyti pacientui brangų protezavimo būdą. Taip pat netiesioginis restauravimas reikalauja didesnių laiko sąnaudų. Kartais tenka ieškoti patikimo ir finansiškai priimtino sprendimo, štai tuomet neretai susiduriame su rimtais iššūkiais tiesioginių kompozitų atstatymo metu, kada atvejis reikalauja platesnio procedūrų, tokių kaip ortodontinis gydymas, dantų balinimas ir kitų pritaikymo, kartu kompleksiškai sėkmingai išpildant sudėtingo scenarijaus įgyvendinimą.

Šio kurso metu, kaip visuomet kartu ieškosime paprastų, bet patikimų sprendimų , kaip pritaikius nesudėtingą ortodontiją, okliuzijos korekciją ir dantų balinimą gydyti sudėtingus nusidėvėjusių dantų atvejus estetinėje zonoje.

  • Dantų tiesininimas;
  • Balinimas;
  • Kompozitai;
  • „Dahl“ principo pritaikymas;
  • Taisyklingos Okliuzijos atkūrimas

Itin intensyvaus teorinio seminaro metu dalyviai sužinos, kaip taisyklingai atstatyti 3 ir 5 klasės defektus. Paprastas, bet efektyvus protokolas, kaip panaudojant kompozitus atlikti kokybiškus, nepastebimus venyrus, kaip paslėpti pakeitusio danties spalvą panaudojant kompozitą ir vidinį balinimą. Kaip koreguoti danties formą, ypač spyglio formos  ir mikrodontijos atveju, uždaryti „juoduosius trikampius“, diastemą. Aptars funkcinį šypsenos dizainą. Lektorius išsamiai diskutuos okliuzijos klausimus, tyrimo ir gydymo metodikas, demonstruos veido lanko taisyklingą naudojimą ir tyrimo duomenų analizę. Taip pat artikuliatorių, okliuzinių kapų panaudojimą. Visa sudėtinga ir kompleksinė informacija bus demonstruojama lektoriaus ir išsamiai paaiškinama interaktyvios diskusijos metu. Tokiu būdu tikimasi ne tik atsakyti į klausimus, bet ir praktiškai pademonstruoti galimybes, klaidas ir svarbius praktinius nuansus. Teorinio seminaro-demonstracijos metu bus išdėstyta visa reikiama informacija tolimesniems parktiniams kursams, todėl praktinio kurso dalyviams rekomenduojamas dalyvavimas ir teoriniame seminare, nes intensyvaus kurso metu visas dėmesys bus skirtas praktinėms užduotims.

Praktinis kursas:

Kurso metu dalyviai praktikuosis ant specialių modelių nusidėvėjusių kandžių atstatymą panaudojant tiesiogines kompozito restauracijas dviem visiškai skirtingais būdais:

  • Paprastas, greitas, ekonomiškas, bet patikimas būdas;
  • Sudėtingesnis metodas atkurti danties struktūras itin preciziškai ir maksimaliai estetiškai.

Remiantis teorinio seminaro medžiaga lektorius demonstruos žingsnis po žingsnio gydymo metodikas, išaiškindamas svarbiausius atlikimo technikos niuansus. Dalyviai atliks praktines užduotis lektoriaus priežiūroje, tokiu būdu išsiaiškindami svarbiausius rūpimus klausimus, ar identifikuodami galimas klaidas, sunkumus ir jų sprendimo būdus.

 PROGRAMA (spalio 12 d.)

09:00-10:00 Registracija

10:00-12:00 Paskaita

12:00-13:30 Pietūs

13:30-15:30 Paskaita 

15:30-16:00 Kavos pertrauka

16:00-18:00 Paskaita

PROGRAMA (spalio 13 d. praktinė dalis)

09:00-10:00 Registracija

10:00-12:00 Praktika

12:00-13:30 Pietūs

13:30-15:30 Praktika 

15:30-16:00 Kavos pertrauka

16:00-18:00 Praktika

Data ir vieta:

2018 m. spalio 12-13 d.
Hotel Europa Royale, Kaunas

 

Kalba: teorinė dalis - anglų kalba (su sinchroniniu vertimu į lietuvių), praktinė dalis - anglų kalba.

 

Registracijos mokesčiai ir terminai:

 

iki 2018 m. rugsėjo 10 d.:

Teorinė dalis (100 dalyvių)

290EUR

Studentams (teorinė dalis)

120EUR

Praktinė dalis

560EUR*

Paketas (teorinė ir praktinė dalys) 

750EUR

 

Nuo 2018 m. rugsėjo 10 d. iki 2018 m. spalio 10 d.:

Teorinė dalis 

340EUR

Studentams (teorinė dalis)

170EUR

Praktinė dalis (vietų nėra)

610EUR*

Paketas (teorinė ir praktinė dalys) (vietų nėra)

850EUR

* Rekomenduojame į praktinę dalį registruotis tik tuos dalyvius, kurie dalyvaus ir teorinėje dalyje. 

Registracijos kainos taikomos pagal registracijos terminų grafiką, t.y. užsiregistravus tačiau nesumokėjus dalyvio mokesčio iki atitinkamos registracijos termino pabaigos, registracijos kaina kyla.

Dalyviams suteikiama teisė įmokas atlikti dalimis prieš tai informavus Baltijos mikroskopinės odontologijos draugiją el. paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). Mokant dalimis, pirmoji įmoka (250EUR) negrąžinama.

Rekvizitai apmokėjimui pavedimu:  
Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija 
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.

Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė; LROR nario numeris, tel. numeris, Smithson.

Registracija uždaryta.

Dėl papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis 8 625 68751 arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.