Vedami Gamtos: minimaliai invazyvios individualizuotos endodontinio gydymo metodikos

Kviečiame į teorinį-demonstracinį- praktinį seminarą, kurio metu diskutuosime apie tausojantį endodontinį gydymą paremtą individualia danties anatomija ir morfologija.

Tobulėjant diagnostikos metodams, 3D analizės galimybėms, optikos priemonėms vis didesnis dėmesys skiriamas minimaliai invazyvių ir individualizuotų gydymo metodų vystymui, kurie leistų maksimaliai išsaugoti sveikas svarbias danties struktūras ir tuo pačiu efektyviai pašalintų pažeistus, infekuotus audinius.

Kurso metu bus aptariama svarbiausi diagnostiniai aspektai ir kriterijai gydymo planavimui atsižvelgiant į individualią danties anatomiją, instrumentavimo metodikų parinkimas remiantis unikalia morfologija, efektyvių kanalo dezinfekcijos priemonių analizė ir tokiomis metodikomis paruoštų kanalų tridimensinis užplombavimas.

Praktinės dalies metu dalyviai išbandys naują minimaliai invazyvią instrumentų sistemą TruNatomy. Suformuotus simuliuotus kanalus užplombuos tridimensine nešiklių pagalba įvedamos guttaperčos metodika.

Mokymų programa

Pradžia: 12 val.

Pabaiga: 16 val.

|
Pranešėjas

Laura Andriukaitienė

Gydytoja endodontologė

|

Data ir vieta:

2020 m. balandžio 10 d.

Viešbutis "Daugirdas" (adresas: T. Daugirdo g. 4, Kaunas)

 |

Registracijos mokesčiai ir terminai: 200 EUR

 |

Dalyvių skaičius: 15

 |

Rekvizitai apmokėjimui pavedimu:  


Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija 
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.

Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė; LROR nario numeris, tel. numeris, 2020 04 10.

 

Registracijos forma

 

Dėl registracijos ar papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 625 68751 arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.