• Gydytojo ir paciento komunikavimas : pranešimo metu bus aptartos pagrindinės bendravimo klaidos ir pateiktos rekomendacijos kaip jų išvengti, taip pat bus akcentuojama tai kas įtakoja sėkmingą paciento ir gydytojo bendradarbiavimą.
  • Skaitmeninis gydymo planavimas: paskaitos metu lektorė apžvelgs, esamas skaitmenines šypsenos planavimo rekomendacijas ir gaires, privalumus bei trūkumus; aptars sudėtingus kompleksinius atvejus nuo pirminės diagnostikos ir pavaškavimo iki galutinių restauracijų.
  • Mikro-požiūris į periodontologinius audinius po konservatyvių ir chirurginių intervencijų:
    pranešimo metu bus apžvelgtos periodontologijoje taikomos gydymo koncepcijos skirtingoms klinikinėms situacijoms.
  • Tarpdisciplininiai dantų nudėvėjimo gydymo būdai: šios paskaitos tikslas yra supažindinti su šiuolaikiniais ortodontijos principais ir technikomis, naudojamomis sudaryti adekvačiai restauracijos vietai. Gydymo protokolo pristatymas, kada ir kaip atlikti atitinkamą gydymo etapą. Klinikinių atvejų, iliustruojančių įvairius gydymo būdus, pristatymas ir analizė.

Konferencijos metu vyks estetinių restauracijų specialisto gyd. Jason’as Smithson’as (UK)išskirtiniai teoriniai-praktiniai kursai bei paskaitos:

  • 2015 m. kovo 26 d. - Paskaita Odontologas: gydytojas - menininkas - technikas.
  • 2015 m. kovo 27 d. - Praktinis kursas Priekinių dantų tiesioginės restauracijos: tiesioginiai kompoziciniai venyrai - dvi skirtingos atlikimo metodikos.
  • 2015 m. kovo 28 d. - Praktinis kursas Tiesioginės restauracijos: meistriškas atlikimas galinių dantų grupėje; naujos strategijos Naujame tūkstantmetyje.

Odontologas: gydytojas - menininkas - technikas

Pagrindinės trys problemos su kuriomis susiduria visi odontologai atliekantys tiesioginį dantų restauravimą plombinėmis medžiagomis, yra šios:

  • Ką daryti, kad restauracija būtų nematoma;
  • Kaip išvengti pooperacinio jautrumo;
  • Kaip atlikti restauracijas, kurioms nereikėtų okliuzijos korekcijos.

Odontologija yra medicinos šaka, apjungianti mokslą, meną ir mechaninę inžineriją; kompetetingas gydytojas turi gerai išmanyti ir valdyti visas šias disciplinas.

Gyd. Smithson'as paskaitos metu pristatys priekinių dantų grupės atstatymo kompozitais protokolą ir estetinio plombavimo meistriškumo gaires, padėsiančias atlikti estetiškas ir “nematomas” 3,4,5 klasės restauracijas.

Sekančioje paskaitos dalyje lektorius diskutuos apie techninius galinių dantų ertmių preparavimo ir atstatymo niuansus, kurie įgalina atlikti restauracija; kurioms reikia minimalių okliuzijos korekcijų arba jų nereikia visai.

Taip pat bus pristatytos naujos technikos, kuriu dėka net gilaus karieso atveju galima atlikti patikimas 1 klasės tiesiogines restauracijas išvengiant pooperacinio jautrumo.

Prezentacija adaptuota tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems gydytojams praktikams.

j smithson

Jason Smithson

  • Konferencijos programa

    2014 kovo 26 d., ketvirtadienis

    08:00 - 09:00

    Dalyvių registracija

    09:00-09:15

    Sveikinimo žodis

    Gyd. Laura Andriukaitienė, BMOD pirmininkė (Lietuva)

    09:15-10:00

    „Bendravimo su odontologiniais pacientais ypatumai."

    Med.m.dr. Vladimirs V. Voicehovskis, Rygos Stradinio universitetas (Latvija)

    10:00-10:45

    „Dantų ir veido nuotraukos.

    Ar tai gali būti raktas į sėkmingą komunikaciją su pacientu, kolegom ir dantų techniku? Ar tai patikimas planavimo būdas gaminant nuolatines restauracijas?"

    Gyd. Eglė Vindašiūtė (Lietuva)

    10:45-11:15

    Kavos pertrauka

    11:15-12:00

    „Mikro-požiūris į periodontologinius audinius po konservatyvių ir chirurginių intervencijų. Ar visada rezultatas yra nuspėjamas?"

    Gyd. Natalja Verina (Lietuva)

    12:00-12:45

    „Atstatyti prarastą: tarpdisciplininiai dantų nusidėvėjimo gydymo būdai." Med.m.dr. Dalia Latkauskienė (Lietuva)

    12:45-13:15

    Klausimai ir atsakymai

    13:15-14:15

    Pietūs

    14:15-15:45

    „Odontologas: gydytojas-menininkas-technikas." (I dalis)

    Dr. Jason Smithson, BDS (Lond), DipRestDentRCS (Eng), (UK)

    15:45-16:15

    Kavos pertrauka

    16:15-17:45

    „Odontologas: gydytojas-menininkas-technikas." (II dalis)

    Dr. Jason Smithson, BDS (Lond), DipRestDentRCS (Eng), (UK)

    17:45-18:15

    Klausimai ir atsakymai H

    18:15-18:30

    Baigiamoji kalba. Dr. Laura Andriukaitienė, BMOD pirmininkė (Lietuva)

  • Med. m. dr. Vladimirs V. Voicechovskis, Rygos Stradinio universitetas (Latvija)

    Bendravimo su odontologiniais pacientais ypatumai

    Naujosios technologijos suteikia gydytojui odontologui galimybę atlikti gydymą daug tiksliau ir preciziškiau. Tačiau, vis dėl to dažnas gydytojas patiria per didelį darbo krūvį ir atsakomybės naštą. Sveikatos apsaugos reikalavimai auga sparčiau nei gydytojų kvalifikacija. Vis dažniau ir daugiau burnos higienistų ir odontologų padėjėjų dalyvauja pacientų gydyme. Tačiau, nepaisant šių pokyčių bei galimybės reikiamos informacijos paieškų internete, pacientai dar vis remiasi savo gydytoju odontologų kaip svarbiausiu ir patikimiausiu informacijos šaltiniu, dėl to sėkmingas paciento ir gydytojo bendradarbiavimas yra labai svarbus. Gydytojas yra tarsi tiltas tarp paciento ir jam aktualios mokslinės informacijos. Gydytojo-paciento bendradarbiavimas yra kuriamas gydytojo ir aplinkos, kurioje esti pacientas pagrindu ir jo sėkmė priklauso nuo keleto veiksnių, kurių vienas svarbiausių yra empatija. Komunikacija-tai visa seka išmokstamų įgūdžių. Atsidavimas, supratingumas, nuoseklumas - ar taip galima pasiekti gerų rezultatų?

    Pagrindinės komunikacijos klaidos, kaip jų išvengti

  • Gyd. Eglė Vindašiūtė (Lietuva)

    Dantų ir veido nuotraukos. Ar tai gali būti raktas į sėkmingą komunikaciją su pacientu, kolegom ir dantų techniku? Ar tai patikimas planavimo būdas gaminant nuolatines restauracijas?

    Šiuolaikinė odontologija nebeįmanoma be dantų ir veido fotografavimo. Tačiau vis dažniau girdime, kad skaitmeninis planavimas yra pats geriausias būdas, planuojant paciento gydymą. Vis tik reta klinikinė situacija yra tokia, kad galima būtų sudaryti tikslų gydymo planą be funkcinio ištyrimo ir orientuojantis tik j estetinę zoną, kurią matome šypsenos nuotraukose. Paskaitos metu apžvelgsime, esamas skaitmenines šypsenos planavimo rekomendacijas ir gaires, privalumus bei trūkumus. Be to, aptarsime sudėtingus kompleksinius atvejus nuo priminės diagnostikos ir pavaškavimo iki galutinių restauracijų. Padiskutuosime, kaip paprasčiau bendrauti su kolegom, dantų techniku ir, svarbiausia, kaip paprastai paaiškinti pacientui jo gydymo planą bei eigą.

  • Gyd. Natalja Verina (Lietuva)

    Mikro-požiūris į periodontologinius audinius po konservatyvių ir chirurginių intervencijų. Ar visada rezultatas yra nuspėjamas?

    Nuo praeito amžiaus 90-ųjų pradėjus naudoti operacinį mikroskopą odontologijoje prasidėjo nauja mikrochirurgijos era. Nuo tų laikų pasikeitė daugelis periodontologijoje taikomų gydymo koncepcijų, o kartu ir pagerinti pooperacinio audinių gijimo rezultatai. Esant dideliam įvairių technikų pasirinkimui, svarbu išsirinkti labiausiai tinkamą gydymo koncepciją konkrečiai klinikinei situacijai, atsižvelgiant į pradinę periodontologinių audinių būklę.

  • Med. m. dr. Dalia Latkauskienė (Lietuva)

    Atstatyti prarastą: tarpdisciplininiai dantų nudėvėjimo gydymo būdai.

    Dantų nusidėvėjimas yra dažna patologija, kurios vystymuisi įtakos turi keletas tarpusavyje veikiančių veiksnių. Kuomet danties struktūra yra pažeidžiama, nukenčia ir funkcija, kurią vėliau reikia atkurti. Tokios dantų restauracijos turi ne tik atstatyti danties anatominę formą, bet ir atkurti danties struktūrinį integralumą. Kai kuriais atvejais būna sudėtinga, ar net neįmanoma tinkamai atlikti restauracijų, nes palaipsnis dantų nusidėvėjimas gali sąlygoti dantų migraciją ir okliuzijos pokyčius. Todėl norint tinkamai gydyti patologiją ir sudaryti vietą danties restauracijai yra rekomenduojamas tarpdisciplininis gydymas.

    Paskaitos tikslas yra supažindinti su šiuolaikiniais ortodontijos principais ir technikomis, naudojamomis sudaryti adekvačiai restauracijos vietai. Gydymo protokolo pristatymas, kada ir kaip atlikti atitinkamą gydymo etapą. Klinikinių atvejų, iliustruojančių įvairius gydymo būdus, pristatymas ir analizė.

  • Registracija

    Informacija apie registraciją į tarptautinę odontologijos konferenciją

    “Kompleksiniai sprendimai kasdieninei klinikos veiklai: nuo komunikavimo iki laimingos šypsenos”

    Data ir vieta: 2015 m. kovo 26-28 d., Crowne Plaza konferencijų centras, M.K.Čiurlionio g. 84, Vilnius.

    Registracijos mokestis (PVM įskaičiuotas) ir terminai:

     

    Iki

    2015-01-31

    Nuo 2015-02-01

    Iki 2015-02-28

    Nuo 2015-03-01

    Iki 2015-03-20

    Konferencija

    Gydytojos odontologas

    250 Eur

    280 Eur

    300 Eur

    Studentas

    120 Eur

    150 Eur

    180 Eur

    Praktiniai kursai (dalyvių skaičius ribotas)

    Priekinių dantų tiesioginės restauracijos: tiesioginiai kompoziciniai venyrai – dvi skirtingos atlikimo metodikos. 2015 m. kovo 27 d.

    520 Eur

    550 Eur

    580 Eur

    Tiesioginės restauracijos: meistriškas atlikimas galinių dantų grupėje; naujos strategijos Naujajame tūkstanmetyje. 2015 m. kovo 28 d.

    520 Eur

    550 Eur

    580 Eur

    Praktiniai kursai, 2015 m. kovo 27-28 d.

    985 Eur

    1.100 Eur

    1.150 Eur

    Pasiūlymo paketai

    Konferencija + 1 dienos praktinis kursas

    695 Eur

    750 Eur

    800 Eur

    Konferencija + 2-jų dienų praktinis kursas

    1.130 Eur

    1.250 Eur

    1.450 Eur

    Registracijos į konferenciją mokestį sudaro:

    • Dalyvavimas visose konferencijos paskaitose;
    • Dalyvio rinkinys;
    • Sertifikatas;
    • Kavos pertraukos ir pietūs.

    Registracijos į praktinį kursą mokestį sudaro:

    • Dalyvavimas kursuose;
    • Sertifikatas;
    • Kavos pertraukos ir pietūs.

    Vertimas:

    Oficiali konferencijos ir praktinių kursų kalba yra anglų. Konferencijos metu bus atliekamas sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą.

    Registracija:

    Norėdami užsiregistruoti į konferenciją ar kursus, maloniai prašome kreiptis:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. arba 8 699 28100.

    Konferencijos koordinatorius:

    Baltijos mikroskopines odontologijos draugija (BMOD)