Mikroskopinės odontologijos ir komandinio darbo pagrindai

Po netrumpos pertraukos sugrįžtame su daug dėmesio sulaukusiu mikroskopinės odontologijos ir komandinio darbo praktiniu kursu.
Po renginio sulaukiame džiaugsmingų atsiliepimų apie gerokai palengvėjusį kasdieninį darbą ir pagaliau įvykusią draugystę su puikiu, tačiau šiek tiek praktikos, žinių ir teisingo pirminio apmokymo reikalaujančiu įrenginiu- dentaliniu mikroskopu.
Šis kursas yra skirtas komandoms- gydytojui ir asistentui. Todėl skatindami atvykti komandas į mokymus asistentui registraciją tiesiog dovanojame!
Apmokymuose dalyvavusios komandos džiaugiasi aiškiu kiekvieno jos nario funkcijos išaiškinimu, išsamiomis praktinėmis užduotimis, kurių metu išmokstama tikslių judesių, instrumentų įdavimo, pakeitimo, operacinio lauko priežiūros ypatumų. Komandos pagaliau įsisavina savo „vaidmenį“ gydymo metu, komunikaciją ir bendra sklandų darbą.
Kurso metu kiekvienas komandos dalyvis praktinės užduoties atlikimo metu yra prižiūrimas tiek gydytojo tiek patyrusio asistento.

Nuobodžiauti neteks nė vienam komandos nariui - gydymo ir asistavimo ypatumai yra persipynę ir labai stipriai įtakoja galutinę gydymo sėkmę. Tad laukia intensyvus praktinis kursas, su įvairiomis gydymo situacijomis, kurios leis įsisavinti dažniausiai atliekamų odontologijos procedūrų ypatumus darbuojantis su dentaliniu mikroskopu būtent darnioje komandoje.

|

Kurso metu sužinosite:

  • Dentalinis mikroskopas, kaip jis keičia mūsų įprastą praktiką. Diskutuosime apie pagrindinius mikroskopinės odontologinės praktikos ypatumus. Kokie svarbiausi sėkmingo mikroskopo integravimo aspektai. Odontologinio kabineto paruošimas ir/ar adaptavimas integruojant DOM.
  • Ergonomikos pagrindai
  • Pažintis su dentaliniu mikroskopu. Kaip teisingai pasirinkti DOM savo praktikai.
  • Individualus mikroskopo nustatymas, darbinio lauko tiesioginis ir netiesioginis matymas.
  • Instrumentai ir įranga.
  • Komandinio darbo ypatumai. Asistento vaidmuo dirbant su dentaliniu mikroskopu.
  • Darbas su dentaliniu mikroskopu - įvairios gydymo procedūros, taikant tiesioginį ir netiesioginį matymą, keičiant padidinimą įvairiose dantų lanko srityse, atliekant įvairias praktines simuliuotas klinikines užduotis.

Kurso programa:

09:30 - 10:00 Registracija ir kava
10:00 - 12:00 Teorinė-praktinė dalis
12:00 - 12:30 Kavos pertrauka su užkandžiais
12:30 - 14:30 Praktinė dalis
14:30 - 15:00 Kavos pertrauka
15:00 - 17:00 Praktinė dalis
17:00 - 17:30 Aptarimas

|

Kurse ypatingas dėmesys skiriamas darniam komandiniam darbui, tad kviečiame gydytojus praktikus atvykti su savo asistentais (būtina registracija). Jei gydytojas neturi nuolatinio asistento, atliekant praktines užduotis pagrindinės asistento funkcijos bus paaiškintos ir praktiškai parodytos kurso lektorių.

 |

Lektorė:

Laura Andriukaitienė

Gydytoja endodontologė

 |

Vieta: VIC mokymo centras A. Vivulskio g. 7, Vilnius

Data: 2021 m. gruodžio 6 d.

VIETŲ LAISVŲ NĖRA.

DĖL ĮTRAUKIMO Į LAUKIANČIŲJŲ SĄRAŠĄ KVIEČIAME KREIPTIS Į Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 |

Registracijos mokesčiai ir terminai:

Ankstyvoji registracija (2021.08.05 -10.30) 560 Eur
Vėlyoji registracija (2021.10.31-11.21) 660 eur

Maksimalus dalyvių skaičius: 10 komandų.
Asistentui dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina registracija.

 
Rekvizitai registracijos apmokėjimui pavedimu:
  
Baltijos mikroskopinės odontologijos draugija 
Įmonės kodas 302489984
A/s LT08 7044 0600 0747 0991.
AB SEB bankas, banko kodas 70440.

Maloniai prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti: vardas, pavardė; LROR nario numeris, tel. numeris, 2021 12 06.

Registracijos forma

Dėl registracijos ar papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 625 68751 arba Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Prašome susipažinti su BMOD mokymų reglamentu, kuriame pateikiama registracijos, mokėjimų, bei dalyvavimo atšaukimo politika: MOKYMŲ REGLAMENTAS.